Het Afstemmingsoverleg besloot het vicevoorzitterschap van de raad te koppelen aan het voorzitterschap van het Afstemmingsoverleg.
De korte weergaven van het Afstemmingsoverleg, de Auditcommissie en de Denkgroepen worden voortaan openbaar in het Raadsinformatiesysteem geplaatst.
De conceptteksten van de Omgevingsvisie worden niet op 22 mei gepubliceerd, maar eerst aan het nieuwe college voorgelegd; de commissie van 10 juni vervalt daardoor.
De concept-agenda’s van 17 en 24 juni zijn goedgekeurd.
Er is ingestemd met de offerte van Debatrijk.
Het raads- en griffieplan wordt eerst breed gedeeld met alle raadsleden; daarna komt het terug in het Afstemmingsoverleg.
Verder werden enkele praktische zaken besproken, zoals WhatsApp/community, communicatie raad-college, plaatsing van het spreekgestoelte en de herinrichting van raadzaal en hal.